Aranżacja

Z czego produkuje się leżaki?

Leżak jest meblem, który nierozłącznie kojarzy nam się z wakacjami. W ciepłe dni spotykamy go niemal wszędzie – na plażach, deptakach, przed lokalami gastronomicznymi czy na podwórkach naszych domów.

Leżaki są niezwykle wygodne i to z ich perspektywy najczęściej łapiemy promienie słoneczne. Ze względu na możliwość ustawienia wysokości można na nich spędzać czas w dowolnych pozycjach.

Nadają się do czytania, drzemki, opalania, jak i zwyczajnego spędzania na nich czasu w miłym towarzystwie. W jaki sposób powstają leżaki? Z jakiego materiału?

Leżak z nadrukiem – wyraź siebie leżąc

Leżaki to najczęściej połączenie drewnianej(go) stelażu z dowolnym materiałem. Wersja najbardziej popularna to gruba bawełna, którą zakłada się na przygotowaną wcześniej konstrukcje.

Tego rodzaju leżaki regularnie spotykamy w wszelkiego typu ogródkach piwnych. Najczęściej naszym oczom w tego typu przybytkach ukazuje się leżak z nadrukiem. Dzięki nowoczesnym technikom druku restauratorzy chmarnie nakładają swoje logo na tkaninę okalającą leżaki.

Dlatego też leżak z nadrukiem, który możemy dostrzec szukając cienia w upalne dni, to często przy okazji reklama danej marki czy knajpy. Najchętniej korzystają z tego rodzaju reklamy producenci trunków. Lokale nieraz dostają tego typu leżaki od przedstawicieli handlowych w zamian za ekspozycję.

Współczesne drukarstwo jest w stanie nadrukować na leżaku dowolne treści. Zatem nie powinno dziwić, że wykorzystuje się je jako reklamę. Często producenci zamawiają ten mebel w większych ilościach, by maksymalnie zwiększyć swoją rozpoznawalność. Również dlatego, że leżaki drewniane hurt są tańsze niż pojedyncze sztuki.

Leżaki drewniane hurt czy detal?

Choć drewniane leżaki kojarzą się przede wszystkim z branżą restauracyjną to nie jest to kłopot samodzielnie zorganizować tego typu gadżet.

Wystarczy skontaktować się z jedną z lokalnych drukarni. Wiele z nich szybko realizuje tego rodzaju zlecenia. Możemy wtedy nadać naszemu meblowi spersonalizowanego charakteru. Jest to także interesujący pomysł na prezent dla kogoś innego.

Co prawda, dużo tańsze, ze względu na ilość są leżaki drewniane hurt. Jednak w sprzedaży detalicznej, także wykonalne jest zrobienie takowych przy relatywnie niskich kosztach.

Leżak z nadrukiem to, jak napomnknięto nie tylko wygodny mebel. To także świetny baner reklamowy, który może wesprzeć rozpoznawalność naszego biznesu. Szczególnie dobrze spełnia się on przy typowo “letnich” biznesach. Sygnowane logiem przedmioty zawsze zostają w pamięci gości na dłużej.

Proces produkcji leżaka – szybko, sprawnie i przyjemnie

Dobra drukarnia pomoże nam przebrnąć przez proces tworzenia leżaków od początku do końca. Firmy przeważnie biorąc na siebie odpowiedzialność za cały cykl produkcji.

Możemy zatem liczyć, że nasz leżak z nadrukiem zostanie najpierw zaprojektowany przez grafika. Wybór nadruku pozwoli nam na uruchomienie druku.

Nadruki nanoszone są na odpowiednio przedtem wycięte plastry tkaniny. Gdy całość jest gotowa, materiał można nawlec na drewno i cieszyć się wygodą. Leżak z nadrukiem staje się hitem ogródków piwnych i parasolek.

Similar Posts